Už M. Mikutavičiaus dovanotus pinigus Lazdijų meno mokykla įsigijo pianiną

Dalia Juknevičienė
(savaitraščio ,,Lazdijų žvaigždė" 2019 03 22 informacija)
Per 2018 metų birželio mėnesį vykusią ,,Pasienio fiestą“ Lazdijų miesto parke koncertavo garsus dainininkas, televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius. Jis, kaip jau buvo rašyta ,,Lazdijų žvaigždėje“, atsisakė rajono savivaldybės jam skirto 5000 eurų užmokesčio už koncertą. Šiuos pinigus visų mylimas dainininkas padovanojo Lazdijų meno mokyklai, šventusiai 50 metų jubiliejų.
Neseniai už minėtą sumą pinigų buvo nupirktas naujas, baltas, įspūdingai atrodantis pianinas ,,Johannes Seiler 122 Traditio“. Jis parkeliavo iš Vokietijoje esančio Seiler Pianoforte fabriko. Prie naujutėlaičio instrumento pritvirtinta išgraviruota lentelė ,,Marijono Mikutavičiaus dovana Lazdijų meno mokyklai“.
Mokyklos direktorė Renata Mockevičienė džiaugėsi garsaus daininko dosnumu ir puikiu įsigytu muzikos instrumentu. Pasak jos, ir pats Marijonas Mikutavičius, gyvendamas su tėvais Lazdijuose, meno mokykloje lankė fortepijono klasę pas mokytoją Valę Stumbrienę.
Pianinas, mokyklos vadovės teigimu, pastatytas klasėje, kurioje vyksta daugiausia muzikos grupinių pamokų, kad kuo daugiau mokinių prisiliestų prie naujojo instrumento, kad jie turėtų didesnę motyvaciją mokytis ir siekti aukštumų, kad būtų tokie kaip Marijonas.
 ,,Esame labai dėkingi Marijonui Mikutavičiui už tokią ženklią paramą Lazdijų meno mokyklai, kuria nepaprastai džiaugiasi visa mokyklos bendruomenė“ - sakė direktorė R. Mockevičienė.