,,Mažoji kūrybos paletė II"

Nespėjome nei apsidairyti kaip greitai bėga laikas. Štai ir paskutinė, penktoji vasaros poilsio programos ,,Mažoji kūrybos paletė II" diena. Ištvermingiausi programos dalyviai nuvykę į Kauną, Velnių muziejų pažino žymaus mūsų krašto dailininko A. Žmuidzinavičiaus gyvenimo ir kūrybos ypatumus. Vėliau žvalgėsi po dailininko sukauptą velnių kolekcijos įvairovę, klausėsi įdomių pasakojimų, nutikimų, istorijų. Meninius įgūdžius lavino atlikdami užduotis su spalvotu rašalu ir siūlu.
Nukeliavę į M. Žilinsko galeriją visi pasinėrė į paslaptingąjį Egipto civilizacijos pasaulį. Filmas, o vėliau gido pasakojimai stebint eksponatus ne vienam kėlė daug klausimų, minčių, įvairių emocijų. Galiausiai žaidimas ,,Kelionė Nilu” įrodė, kad visi mokiniai buvo labai atidūs ir išgirdę informaciją ją įsisavino. Komandų nariai atsakė į visus gido pateiktus klausimus.
Pakeliui nepraleidome progos pasigrožėti nuostabia Lietuvos gamta. Prienų rajone esanti Balbieriškio atodanga atvėrė nuostabų Nemuno vaizdą. Mokiniai sužinojo kodėl ši vieta pavadinta geologiniu gamtos paminklu.
Su puikia nuotaika, lengvu nuovargiu ir įspūdžiais atsisveikiname, keliaujame į vasarą, į ilgai lauktas atostogas!